<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-30% na pierścionki zaręczynowe i obrączki z kodem: DAISY

Salon Goldenmark Poznań

Jubiler Poznań

Salon Goldenmark Poznań

Garbary 71 lok. 10, 61-758 Poznań

Jeśli poszukujesz salonu jubilerskiego w Poznaniu, gdzie możesz zapoznać się z pierścionkami zaręczynowymi lub obrączkami ślubnymi Auroria przed ich zakupem to Salon Goldenmark Poznań jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zamów interesującą Cię biżuterię online z odbiorem osobisty wskazując salon w Poznaniu, a przed dokonaniem płatności będziesz mógł dokładnie zapoznać się z nią na żywo. Wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące brylantów oraz pomogą w dokładnym określeniu rozmiaru palca. Dodatkowo w salonie partnerskim w Poznaniu znajdują się pierścionki z brylantami Auroria linii Miracle.

Salon Goldenmark Poznań daje Ci możliwość:

  • Zapoznania się z ofertą pierścionków zaręczynowych linii Miracle i złożenia zamówienie
  • Odbioru osobistego zamówienia złożonego przez sklep internetowy
  • Zmierzenie palca lub pierścionka w celu określenia rozmiaru
  • Zgłoszenie korekty rozmiaru
  • Zgłoszenie zwrotu pierścionka

Lokalizacja salonu

Salon partnerski Poznań

Salon Goldenmark w Poznaniu mieści się w dzielnicy Stare Miasto, na skrzyżowaniu ulic Dominikańskiej oraz Garbary - w niedalekim sąsiedztwie Starego Rynku. Dojazd do oddziału możliwy jest zarówno komunikacją miejską (przystanek autobusowy zlokalizowany jest po drugiej stronie ulicy), jak i samochodem. Blisko salonu Goldenmark dostępny jest płatny parking.

Adres:

Salon Goldenmark Poznań

Garbary 71 lok. 10, 61-758 Poznań,

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 09:00-18:00