50 lat gwarancji

Jesteśmy pewni jakości naszej biżuterii, dlatego udzielamy 50 lat gwarancji

Odpowiedzialni za swój produkt

Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem na rynku jubilerskim, jesteśmy zobowiązani do dostarczania wysokiej jakości oferowanych produktów. Dzięki realizacji każdego etapu projektowania i produkcji biżuterii przez AURORIA, mamy pewność, że posiada ona najwyższą jakość wykonania. Dzięki temu możemy udzielić na nią 50 lat gwarancji.

Jakość brylantu

Gwarantujemy, że znajdujący się w biżuterii brylant jest naturalny, a jego jakość odpowiada parametrom znajdującym się na certyfikacie.

Każdy diament wykorzystywany przez AURORIA jest starannie selekcjonowany, a jego oceny podejmują się wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim stażem. Kwalifikacja jakości oceny, według parametrów 4C, w oparciu o wytyczne Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego IGI, dokonywana jest przy użyciu profesjonalnych przyrządów.

Jakość złota

Gwarantujemy, że próba złota, użytego do wykonania pierścionków zaręczynowych AURORIA, to 14 karatów (pr. 585) i dla wyrobów o masie powyżej 1 grama jest ona potwierdzona przez Państwowy Urząd Probierczy.

Obrączki wykonywane są ze złota o próbie 585 lub 333 w zależności od preferencji klienta.

Biżuteria AURORIA wykonywana jest ze złota, które dostarczane jest do nas w certyfikowanych sztabkach pochodzących ze szwajcarskich mennic.

Jakość wyrobu

Proces projektowania i produkcji biżuterii realizowany jest w całości przez AURORIA na terenie Polski. Pozwala nam to na stałą kontrolę każdego etapu jej powstawania. Dlatego, gwarantujemy, że dostarczony produkt jest pozbawiony wad fabrycznych, a jego jakość wykonania została sprawdzona na etapie produkcji oraz przed jego wysłaniem.