<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-25% na wszystko z kodem: SOFT

-25% na wszystko z kodem: SOFT

gwarancja
Dbamy o Twój komfort

Gwarancja Auroria

Każdy produkt biżuteryjny marki Auroria objęty jest gwarancją. Zapoznaj się z warunkami gwarancji, które obowiązują na zakupione u nas produkty.

GWARANCJA

Wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym auroria.pl oraz w sklepach stacjonarnych Auroria, podlegają gwarancji w terminie 5 lat od daty zakupu.

Gwarancja na biżuterię Auroria dotyczy wszelkich ewentualnych wad ukrytych w biżuterii zakupionej przez Klienta, które uwidoczniłyby się w trakcie użytkowania. Gwarancja nie obejmuje skutków działania na nią sił zewnętrznych. Dokonywanie napraw u innych jubilerów powoduje utratę gwarancji na dany produkt.

Uszkodzenia biżuterii powstałe z przyczyn nie stosowania się do zaleceń wymienionych poniżej, nie podlegają gwarancji:

  • Kamienie naturalne są narażone na wypadanie, pękanie, ukruszenie na skutek uderzenia, ściśnięcia, zahaczenia i wielu innych mechanicznych działań. Należy zdejmować biżuterię przed przystąpieniem do prac domowych, uprawiania sportów i innych zajęć, podcza, których może ona ulec uszkodzeniu.
  • Należy chronić biżuterię przed detergentami. Składniki w nich zawarte mogą być przyczyną przebarwień biżuterii. Dopilnuj, żeby w czasie przechowywania ozdoby nie stykały się ponieważ w ten sposób będą się wzajemnie rysowały.

Gwarantem jest Auroria sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Paderewskiego 8, KRS 0000700706.

Zgłoszenia gwarancyjne przyjmujemy poprzez specjalny formularz reklamacyjny. Termin rozpatrzenia zgłoszenia gwarancyjnego wynosi 14 dni.

Dowiedz się więcej o naszych warunkach gwarancyjnych:

1

Czym dokładnie jest objęta gwarancja na pierścionki?

2

Co w przypadku wypadnięcia kamienia z pierścionka?

3

Czy gwarancja jest dożywotnia?

4

Czy mogę odświeżyć swój pierścionek, jeśli pojawią się na nim rysy?

5

Czy dodanie dokonanie modyfikacji biżuterii u innego jubilera wpływa na jego gwarancję?