<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-30% na wszystko z kodem: LILAC

-30% na wszystko z kodem: LILAC

Konfigurator 3D pierścionków zaręczynowych

Konfigurator 3D

Stwórz wymarzony pierścionek zaręczynowy

Bądź niepowtarzalny i sam zaprojektuj symbol Waszej miłości. Kreator pierścionków daje Ci duże możliwości personalizacji, przy zachowaniu prostoty obsługi.

Stwórz pierścionek zaręczynowy w 5 krokach

1

Wybierz styl pierścionka

2

Określ rodzaj i wielkość kamienia centralnego

3

Dobierz koronę pierścionka i obrączkę

4

Dopasuj kolor złota

5

Złóż zamówienie

Wybierz  styl pierścionka

Etap 1 / 5

Wybierz styl pierścionka

Projektowanie wymarzonego pierścionka zaręczynowego zaczniesz od określenia jego stylu. Wybierz ten, który najbardziej odpowiada upodobaniom Twojej wybranki i pasuje do jej osobowości. Jeśli masz wątpliwość, który styl wybrać, skontaktuj się z doradcą.

Skontaktuj się z doradcą
Wybierz kamień centralny

Etap 2 / 5

Wybierz kamień centralny

W kolejnym kroku wybierzesz kamień, który będzie stanowić główną ozdobę projektowanego pierścionka. Wyboru możesz dokonać z szerokiej gamy pięknych i olśniewających kamieni szlachetnych.

Skomponuj pierścionek

Etap 3 / 5

Skomponuj pierścionek

W tym kroku dopasujesz te elementy, które zdecydują o charakterze projektowanego pierścionka - koronę oraz obrączkę. Nie wszystkie elementy są ze sobą kompatybilne - zmieniaj obrączki i sprawdź, które korony są dla nich dostępne.

Dopasuj kolor złota

Etap 4 / 5

Dopasuj kolor złota

Sprawdź, jaki kruszec najlepiej będzie pasował do Twojego projektu pierścionka zaręczynowego. Wybierz złoto w kolorze żółtym, białym, różowym lub dowolnie połącz dwa rodzaje kolorów - wszystko po to, aby całość zachwyciła Twoją wybrankę.

Złóż zamówienie na zaprojektowany pierścionek

Etap 5 / 5

Złóż zamówienie na zaprojektowany pierścionek

Kiedy jesteś już zadowolony z efektów Twojej pracy, wystarczy złożyć zamówienie. Cena, jaka widnieje w konfiguratorze, jest ceną ostateczną.. Nie musisz się martwić o dodatkowe koszty związane z przesyłką. W ciągu 10 dni roboczych otrzymasz od nas pierścionek stworzony według Twojego projektu.

Przejdź do konfiguratora