<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-25% na wszystko z kodem: SOFT

-25% na wszystko z kodem: SOFT

O nas

O nas Poznaj Auroria

Auroria to zespół oddanych misji ludzi, którzy na co dzień tworzą, aby dać Ci piękno.

Pierścionek zaręczynowy na dłoni z białym kwiatem

Historia Auroria

Nasza historia to historie tysięcy par, które w biżuterii Auroria odnalazły symbol swojej miłości. Dziękujemy za Wasze zaufanie, którym obdarzacie nasz zespół od 2016 roku.

Twoja biżuteria

Nasza pasja

Poznając w jaki sposób tworzona jest nasza biżuteria dowiesz się kim jesteśmy my. Naszą pasją jest bowiem to co robimy każdego dnia.

Założyciele Auroria

Tworzymy zespół

Założyciele Auroria - Łukasz i Paweł, połączyli swoje zdolności, aby stworzyć zespół utalentowanych specjalistów, który wspólnie z nimi przekuje misję Auroria w rzeczywistość.

Misja Auroria

Łączymy tradycyjne rzemiosło z kulturą innowacji, tworząc dostępną cenową biżuterię o wysokiej jakości.

Jesteśmy przewodnikiem po świecie biżuterii zaręczynowej i ślubnej, a centrum naszej uwagi stanowi Klient. Oferujemy wsparcie podczas najważniejszych, pełnych emocji chwil w życiu.

Studio projektowe Auroria

Projekt

Każdy pierścionek powstaje jako myśl, pomysł, który rozwijany jest w naszym studio projektowym. Do urzeczywistnienia projektu wykorzystujemy zarówno tradycyjne narzędzia kreślarskie jak i zaawansowane oprogramowanie oraz druk 3D.

Dowiedz się więcej
Manufaktura Auroria

Rzemiosło

Biżuterię zachwycającym swoim wyglądem tworzą utalentowani złotnicy. Nasz zespół to mistrzowie rzemiosła, którzy dzięki swoim umiejętnościom i nowoczesnym technologiom wykonują przepiękne dzieła sztuki złotniczej.

Dowiedz się więcej
Dział wsparcia klienta Auroria

Jesteśmy dla Was

Każdego dnia nasz zespół wsparcia klienta wkłada całe swoje serce, aby zapewnić naszym klientom rzetelne informacje i opiekę na każdym etapie zakupu biżuterii Auroria. Jesteśmy szczęśliwi, że doceniacie naszą pracę oceniając ją bardzo wysoko.

Opinie naszych klientów