<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-25% na wszystko z kodem: SUMMER

-25% na wszystko z kodem: SUMMER

Usługi Auroria

Dodatkowe korzyści

Porównaj pakiety korzyści i dowiedz się więcej o usłudze Lifetime upgrade.

Pierścionki zaręczynowe
Obrączki ślubne
Pakiet Komfort
Darmowa dostawa
Darmowy zwrot w 100 dni
1 zmiana rozmiaru
100 dni na zmianę rozmiaru
5 lat gwarancji
Pakiet Komfort+
Darmowa dostawa
Darmowy zwrot w 100 dni
1 zmiana rozmiaru
1 rok na zmianę rozmiaru
10 lat gwarancji
Pakiet Premium
Darmowa dostawa
Darmowy zwrot w 100 dni
2 zmiany rozmiaru
10 lat na zmianę rozmiaru
Dożywotnia gwarancja
Lifetime upgrade
Lifetime upgrade
Usługa

Lifetime upgrade

Wybierając Pakiet Premium dla pierścionków zaręczynowych otrzymujesz możliwość wymiany pierścionka na nowy o większej wartości. Podczas wymiany pierścionka dopłacasz jedynie różnicę w cenie. Z usługi możesz skorzystać dowolną ilość razy bez limitu czasowego.

Kupujesz pierścionek zaręczynowy Auroria o wartości 2999zł i wybierasz pakiet korzyści Premium. Na 5 rocznicę ślubu chcesz w ramach prezentu dla swojej wybranki wymienić pierścionek na taki o wartości 5999zł. Podczas wymiany pierścionka dopłacasz jedynie 3000zł.

Wymianie podlegać może jedynie pierścionek nieuszkodzony, posiadający normalne ślady użytkowania. Pierścionek musi posiadać wszystkie kamienie szlachetne, które znajdowała się w nim podczas zakupu i nie mogą one być uszkodzone. Masa kruszcu z którego wykonany został pierścionek nie może być mniejsza niż początkowa. Podstawą do stwierdzenia kompletności pierścionka jest certyfikat dołączony do zakupu.