<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-25% na wszystko z kodem: SUMMER

-25% na wszystko z kodem: SUMMER

Darmowa dostawa
Bezpiecznie i wygodnie

Darmowe formy dostawy

Biżuterię Auroria wyślemy do Ciebie za darmo na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej.

Darmowe formy dostawy
$t('options.salons.imgAlt

Salon Auroria

Zamówioną biżuterię możesz odebrać osobiście w Showroomie Auroria. Na każdym etapie dostawy otrzymasz informację na temat lokalizacji przesyłki. W dniu dostawy wyślemy do Ciebie wiadomość z kodem odbioru przesyłki.

W przypadku płatności przy odbiorze, możesz zapłacić gotówką lub kartą płatniczą.

Salon Auroria
options.paczkomat.imgAlt

Paczkomaty

W przypadku wyboru dostawy do Paczkomatu, przesyłkę otrzymasz do wskazanego przez siebie Paczkomatu. Na każdym etapie dostawy dostajesz informację na temat lokalizacji przesyłki. W dniu dostawy otrzymasz wiadomość z kodem odbioru przesyłki. Przesyłkę możesz odebrać w ciągu 48 godzin o dowolnej porze dnia.

W przypadku płatności przy odbiorze, możesz zapłacić gotówką lub kartą płatniczą.

options.courier.imgAlt

Kurier

W przypadku wyboru dostawy kurierem, przesyłkę otrzymasz na wskazany przez siebie adres. Na każdym etapie dostawy dostajesz informację na temat lokalizacji przesyłki. W dniu dostawy otrzymasz wiadomość z szacunkowymi godzinami dostarczenia przesyłki.

W przypadku płatności przy odbiorze, możesz zapłacić kurierowi gotówką.

Bezpieczne opakowanie biżuterii

Bezpieczeństwo przesyłek

Opakowanie biżuterii Auroria zostało zaprojektowane, aby zapewnić bezpieczeństwo przesyłki. Dlatego każda wyruszająca do klienta paczka jest odporna na warunki atmosferyczne, uderzenia i wstrząsy a także wygląda bardzo anonimowo, aby nie zdradzać swojej zwartości. Możesz mieć pewność, że nasze przesyłki:

  • są bardzo dobrze zabezpieczone,
  • nie zdradzają swojej zawartości,
  • są ubezpieczone - do momentu dostawy biżuterii do Ciebie, nasza firma bierze odpowiedzialność za ewentualne zniszczenia czy zaginięcie.