<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />
Konfigurator 3D obrączek ślubnych

Konfigurator 3D

Stwórz unikatowe obrączki ślubne

Zaprojektuj obrączki ślubne by odzwierciedlały Waszą wyjątkową miłość. To piękna pamiątka na całe życie. Kreator obrączek daje duże możliwości personalizacji a przy tym jest bardzo prosty w obsłudze.

Stwórz obrączki ślubne
w 5 krokach

1

Wybierz profil obrączek

2

Określ wygląd obrączek oraz sposób ich wykonania

3

Podaj wymiary

4

Określ grawerunek

5

Złóż zamówienie

Wybierz profil obrączek

Etap 1 / 5

Wybierz profil obrączek

Projektowanie swoich obrączek ślubnych zaczniesz od określenia ich profili - zewnętrznego i wewnętrznego. Profil zewnętrzny decyduje o wyglądzie obrączki a wewnętrzny ma wpływ na wygodę noszenia obrączki.

Jak wybrać profil obrączki?
Określ wygląd

Etap 2 / 5

Określ wygląd

W kolejnym kroku określisz elementy, które zdecydują o wyglądzie obrączek. Wybierz rodzaj obrączki, kolor złota, jego próbę i rodzaj wykończenia powierzchni.

Podaj wymiary

Etap 3 / 5

Podaj wymiary

Teraz podaj rozmiar palca a także określ wysokość i szerokość obrączki. Wraz ze zmianą parametrów, wizualizacja 3D obrączki będzie na bieżąco aktualizowana - ułatwi Ci to podjęcie decyzji.

Określ grawerunek

Etap 4 / 5

Określ grawerunek

Twoja obrączka jest już prawie gotowa! Czas na wyjątkową personalizację, jaką jest grawer. Podaj nam treść, która ma znaleźć się na Waszej wyjątkowej ślubnej biżuterii.

Złóż zamówienie na zaprojektowane obrączki

Etap 5 / 5

Złóż zamówienie na zaprojektowane obrączki

Jeśli Wasze obrączki wyglądają tak, jak sobie wymarzyliście, wystarczy złożyć zamówienie. W ciągu 16 dni otrzymacie od nas komplet obrączek stworzony według Waszego projektu.

Przejdź do konfiguratora