<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-25% na wszystko z kodem: SOFT

-25% na wszystko z kodem: SOFT

Konfigurator 3D obrączek ślubnych

Konfigurator 3D

Stwórz unikatowe obrączki ślubne

Zaprojektuj obrączki ślubne by odzwierciedlały Waszą wyjątkową miłość. To piękna pamiątka na całe życie. Kreator obrączek daje duże możliwości personalizacji a przy tym jest bardzo prosty w obsłudze.

Stwórz obrączki ślubne
w 5 krokach

1

Wybierz profil obrączek

2

Określ wygląd obrączek oraz sposób ich wykonania

3

Podaj wymiary

4

Określ grawerunek

5

Złóż zamówienie

Wybierz profil obrączek

Etap 1 / 5

Wybierz profil obrączek

Projektowanie swoich obrączek ślubnych zaczniesz od określenia ich profili - zewnętrznego i wewnętrznego. Profil zewnętrzny decyduje o wyglądzie obrączki a wewnętrzny ma wpływ na wygodę noszenia obrączki.

Jak wybrać profil obrączki?
Określ wygląd

Etap 2 / 5

Określ wygląd

W kolejnym kroku określisz elementy, które zdecydują o wyglądzie obrączek. Wybierz rodzaj obrączki, kolor złota, jego próbę i rodzaj wykończenia powierzchni.

Podaj wymiary

Etap 3 / 5

Podaj wymiary

Teraz podaj rozmiar palca a także określ wysokość i szerokość obrączki. Wraz ze zmianą parametrów, wizualizacja 3D obrączki będzie na bieżąco aktualizowana - ułatwi Ci to podjęcie decyzji.

Określ grawerunek

Etap 4 / 5

Określ grawerunek

Twoja obrączka jest już prawie gotowa! Czas na wyjątkową personalizację, jaką jest grawer. Podaj nam treść, która ma znaleźć się na Waszej wyjątkowej ślubnej biżuterii.

Złóż zamówienie na zaprojektowane obrączki

Etap 5 / 5

Złóż zamówienie na zaprojektowane obrączki

Jeśli Wasze obrączki wyglądają tak, jak sobie wymarzyliście, wystarczy złożyć zamówienie. W ciągu 10 do 15 dni roboczych otrzymacie od nas komplet obrączek stworzony według Waszego projektu.

Przejdź do konfiguratora

Obrączki na zamówienie

Obrączki ślubne to pamiątka na całe życie. Włożone na palec w dzień ślubu, towarzyszą Wam w każdej kolejnej chwili życia. Ważne, by były skrojone na Waszą miarę i odzwierciedlały łączące Was uczucie. Taką możliwość dają obrączki na zamówienie Auroria. Konfigurator obrączek poprowadzi Was krok po kroku przez cały proces tworzenia tego unikatowego dzieła.

Obrączki na zamówienie - spersonalizowany symbol związku

Ich wartość jest absolutnie bezcenna. Choć dla jednych bywają jedynie symbolem zawarcia związku małżeńskiego i dowodem dopełnienia formalności, znaczenie ślubnego okręgu wkładanego na palec ukochanej osoby, ma znacznie większe znaczenie. Zwyczaj ten funkcjonuje we wszystkich szerokościach geograficznych. Na przestrzeni wieków zmieniała się ich forma, lecz przesłanie pozostawało bez zmian. Początkowo wykonywane były z łatwo dostępnych materiałów, które nie cieszyły się jednak wyjątkową trwałością. Dziś ich miejsce zajęło złoto, choć nie wszędzie… Co ciekawe, w Grecji złote obrączki mogą nosić jedynie panowie. Dla Pań Młodych zarezerwowane jest srebro będące znakiem ich uległości wobec mężczyzny. Niemniej dla Państwa Młodych jest to symbol początku nowej drogi. Wspólnej drogi. To właśnie dlatego, obrączkom ślubnym nadaje się takie znaczenie. Są one okręgiem kumulującym wszystkie uczucia i świadkiem chwil, które od tej pory będziecie przeżywać już razem. W przeciwieństwie do pierścionka zaręczynowego - są one elementem łączącym zarówno pana, jak i panią. W końcu jest to jeden z niewielu elementów biżuterii, jaką zwykli nosić panowie.

Konfigurator obrączek krok po kroku

Obrączki - ważne jest, by były one dopasowane do Waszego charakteru i stanowiły odzwierciedlenie wyjątkowego uczucia, które doprowadziło Was do miejsca, w jakim się aktualnie znajdujecie. Możliwość personalizacji symbolu małżeństwa dają obrączki na zamówienie, które stworzone mogą zostać według Waszego autorskiego pomysłu. Pomoże Wam w tym konfigurator obrączek, który pozwoli urzeczywistnić Wasz pomysł, a może nawet spełnić marzenie dotyczące pamiątki Ślubu. Marzą Wam się wyjątkowe i niepowtarzalne obrączki, inne od wszystkich? Pragniecie, aby na Waszych palcach zagościła biżuteria na zamówienie, która będzie idealnie dopasowana do Was, Waszego stylu i charakteru? Nic trudnego! Kreator obrączek Auroria, w 5 prostych krokach pozwoli Wam spełnić to marzenie.

Na początek wybierzcie profil obrączki na zamówienie - zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny. Ten pierwszy ma ogromny wpływ na wygodę noszenia pierścionka, natomiast profil zewnętrzny decyduje o jego wyglądzie. W następnym kroku nasz kreator obrączek poprosi Was o określenie wyglądu, który ma wyróżniać obrączki ślubne na zamówienie. Wybierzcie więc rodzaj obrączki, kolor złota czy jego próbę. Następnie określcie wysokość oraz szerokość obrączki. Na koniec pozostanie już tylko jedno - wybranie ewentualnego grawerunku i złożenie zamówienia.

Kreator obrączek - obrączki ślubne na zamówienie

Myślisz, że projektowanie obrączek to tajemna wiedza, do której nie masz dostępu? Sądzisz, że ślubny okręg, który zamieszka na Waszych palcach może być jedynie urzeczywistnieniem wizji jubilerów, która nie zawsze będzie miała dużo wspólnego z Waszym spojrzeniem na świat złotnictwa? Nic bardziej mylnego! Dziś unikalne obrączki ślubne mogą być dokładnie takie, jak sobie zamarzycie. Kreator obrączek, jaki oddajemy w Wasze ręce pozwoli przełożyć Waszą wizję na czyny, których podejmą się najwięksi pasjonaci jubilerstwa i mistrzowie sztuki złotniczej, którzy stoją za marką Auroria. Projektując obrączki ślubne na zamówienie pamiętaj, że masz całkowity wpływ na kształt, jaki będzie miała zarówno damska, jak i męska obrączka. Dzięki temu możecie dopasować je do własnego charakteru. Panowie, którzy cenią sobie proste i klasyczne rozwiązania mogą wybrać chociażby zaokrąglony profil zewnętrzny i obrączkę w kolorze żółtego złota z naturalnym polerowaniem. Panny Młode mogą z kolei zdecydować się na nieco bardziej nowoczesną formę biżuterii ślubnej i postawić na płaski profil obrączki i pierścionek dwu czy trójkolorowy, a następnie każdą z tej części zaprojektować pod kątem koloru złota czy wykończenia powierzchni. W ten sposób na palcu damy może zabłysnąć obrączka na zamówienie wykonana chociażby z łączonych dwóch kolorów złota, która idealnie będzie komponowała się z biżuterią noszoną na co dzień. Niezależnie od jej stylu i kolorystyki.

Nasz konfigurator obrączek to niezwykle intuicyjne narzędzie, które bez problemu pozwoli Wam zaprojektować wymarzoną biżuterię. Jeśli potrzebujecie jednak jakiegokolwiek wsparcia, nasi specjaliści służą profesjonalnym doradztwem na każdym etapie projektu.