<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />
26.07.2017

Korekta rozmiaru pierścionka zaręczynowego

Korekta rozmiaru pierścionka zaręczynowego

Jedną z częściej wykonywanych usług pracowni złotniczych jest korekta rozmiaru pierścionka zaręczynowego. Dzieje się tak, ponieważ w większości przypadków zakup pierścionka zaręczynowego jest owiany tajemnicą. W związku z tym niemożliwa jest wizyta w salonie jubilerskim z narzeczoną i dokładne ustalenie rozmiaru palca. Najczęściej panom udaje się jedynie oszacować przybliżony rozmiar palca ukochanej. Jest to oczywiście naturalna konsekwencja zaręczyn o niespodziewanym charakterze.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak określić poprawny rozmiar pierścionka zaręczynowego?
  • Jak wygląda proces korekty rozmiaru pierścionka zaręczynowego?
  • Czy pierścionek zaręczynowy po korekcie rozmiaru podlega gwarancji?

Jednakże, nawet, gdy kupisz pierścionek zaręczynowy w odpowiednim rozmiarze, po czasie może się on okazać nieodpowiedni. Obwód palca zmienia się bowiem wraz z przyrostem lub utratą masy ciała. Również w takim przypadku warto skorzystać z korekty rozmiaru pierścionka.

W jaki sposób poznać czy pierścionek posiada dobry rozmiar? Odpowiedni pierścionek powinien przejść przez kostkę palca z delikatnym oporem, a następnie powinien on swobodnie osiąść na miękkiej części palca.

Jak określić poprawny rozmiar pierścionka zaręczynowego?

Jeżeli okaże się, że zakupiony przez Ciebie pierścionek posiada nieodpowiedni rozmiar, wówczas przede wszystkim musisz udać się z narzeczoną do salonu jubilerskiego aby ustalić odpowiedni rozmiar. Nie musi to jednak być ten sam salon, w którym dokonałeś zakupu. Obecnie w każdym dobrym salonie jubilerskim powinieneś móc bezpłatnie sprawdzić rozmiar palca.

Gdy poznasz już odpowiedni rozmiar pierścionka zaręczynowego, skontaktuj się z firmą jubilerską, w której dokonywałeś zakupu. Powinieneś otrzymać wszelkie wskazówki do tego jak rozpocząć proces korekty rozmiaru pierścionka. Upewnij się że zostałeś poinformowany o wszelkich kosztach, z jakimi wiąże się wykonanie korekty.

Jak wygląda proces korekty rozmiaru pierścionka zaręczynowego

W AURORIA wszyscy klienci posiadają prawo do jednorazowej darmowej korekty rozmiaru pierścionka zaręczynowego lub obrączki. Na skorzystanie z tej możliwości każdy klient posiada aż 10 lat, licząc od daty zakupu. Bezpłatna korekta oznacza, że nie tylko prace korygujące są bezpłatne, ale opłacamy również transport wyrobu do siedziby naszej firmy oraz przesyłkę zwrotną do klienta.

Cały proces nie trwa dłużej niż 10 dni roboczych, licząc od momentu dostarczenia wyrobu do siedziby naszej firmy. Ponadto w AURORIA możesz też być pewien wysokiej jakości wykonanych usług. Każdy skorygowany wyrób wciąż podlega bowiem okresowi gwarancji.

Aby rozpocząć proces korekty rozmiaru pierścionka zaręczynowego lub obrączki, wystarczy przejść do niżej podanego linku i wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. O dalszych krokach będziemy Cię informować na bieżąco.

Zgłoś korektę rozmiaru