<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-25% na wszystko z kodem: SOFT

-25% na wszystko z kodem: SOFT

Najmodniejsze obrączki ślubne: trendy na 2022 rok
Najmodniejsze obrączki ślubne
Pomysły na zaręczyny

Najmodniejsze obrączki ślubne: trendy na 2022 rok

Magda Nawrot
Magda Nawrot ● 23.11.2021Aktualizacja artykułu: 5.09.2023

Wybór obrączek nie może być przypadkowy - biżuteria ta w piękny sposób pieczętuje ceremonię zaślubin i jest pamiątką, która zostanie z Wami na całe życie. 

Jeżeli jesteście na etapie poszukiwań idealnego modelu, oprócz kwestii praktycznych, zwróćcie uwagę również na trendy w jubilerstwie, które będą królować w 2022 roku. Choć w branży biżuteryjnej już od wielu lat prym wiedzie klasyczne, żółte złoto, w wypadku obrączek ślubnych można zaobserwować pewne tendencje w wyborach przyszłych Par Młodych.

Poszukujecie najmodniejszych? Poznajcie najważniejsze trendy na 2022 rok!

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie są najmodniejsze obrączki na 2022 rok?

  • Jak spersonalizować obrączki w zgodzie z trendami na 2022 rok?

  • Jaki kolor obrączek będzie najmodniejszy w 2022 roku?

Dwie różne obrączki

Aktualne trendy pokazują, że przyszłe Pary Młode coraz częściej decydują się na odejście od tradycyjnych kompletów, w których to biżuteria dla Pani i Pana Młodego różni się jedynie drobnymi detalami, jak szerokość czy wysokość.

Alternatywnie dla tej zwyczajowej koncepcji, przyszłe małżeństwa chętnie wybierają dwie różne. Taka decyzja pozostawia dużą przestrzeń na indywidualizm - dzięki niej będziecie dokonać zakupu w zgodzie ze sobą, dopasowane do stylu i preferencji każdego z Was. 

Kierują się tym trendem jubilerskim, możecie wybrać zupełnie odmienny styl, a nawet pokusić się o inny metal czy kolor. To świetna informacja, jeżeli poszukujecie idealnego kompromisu, który spełni oczekiwania każdego z Was!

Decydując się na obrączki Auroria, możecie wybrać jeden z przygotowanych przez nas kompletów, w którym obrączka Panny Młodej jest podkreślona pięknem brylantu. Alternatywnie, możecie zdecydować się na wybór dwóch różnych modeli. W tym przypadku wystarczy, że dopasujecie parametry damskiej i męskiej obrączki przy wybranym przez każdego z Was modelu.

Grawerowane obrączki ślubne

Personalizacja jest silnym trendem, który utrzymuje się w jubilerstwie już od kilku lat. W 2022 roku nic nie wskazuje na to, by miał nas opuścić. Grawer wykonany na obrączkach to piękny sposób, by zapisać magię wspólnych wspomnień. Na grawerowanych obrączkach ślubnych możecie umieścić wszystko to, co bliskie Waszym sercom - imię, datę, ulubiony cytat, fragment piosenki. Jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia! 

Jeżeli jednak zastanawiacie się co wygrawerować, koniecznie powróćcie do artykułu dostępnego na naszym blogu, gdzie zebraliśmy kilka sprawdzonych pomysłów na grawer, które mogą okazać się dla Was niezastąpionym źródłem inspiracji.

By wykonać grawer, musicie zadeklarować taką chęć podczas konfiguracji wybranego modelu. Tuż obok podstawowych parametrów, jak rozmiar, wysokość czy szerokość, znajdziecie również miejsce na wpisanie treści graweru. Grawer nanoszony jest laserowo na profil wewnętrzny, dzięki czemu charakteryzuje się najwyższą jakością i doskonałą trwałością. Możecie umieścić dowolny tekst o maksymalnej długości 21 znaków - dzięki temu z pewnością nabiorą one indywidualnego charakteru!

klasyczne obrączki

Białe złoto w biżuterii ślubnej

Tuż obok klasycznego, żółtego złota, które od wielu lat jest ulubieńcem w branży jubilerskiej, przyszłe Pary Młode coraz częściej wybierają minimalistyczne białe złoto. Wówczas śnieżnobiały kolor pojawia się również w innych elementach biżuterii - kolczykach, naszyjnikach czy bransoletkach.

Białe złoto to silny trend na 2022 rok, będący świetną alternatywą dla klasycznych wzorów w żółtym odcieniu. Ten kolor nadaje biżuterii nowoczesnego, minimalistycznego charakteru. Jeżeli więc cenicie sobie prostotę, ponadczasowość lub na co dzień preferujecie srebrną biżuterię, białe złoto jest idealnym wyborem dla Was!

obrączki białe złoto

Dwukolorowa biżuteria

Idąc o krok dalej, jednym z najsilniejszych trendów w 2022 roku będą dwukolorowe modele, które charakteryzują się efektownym połączeniem klasycznego, żółtego złota z minimalistycznym białym.

Dwukolorowa biżuteria stanowi niezwykle ciekawą alternatywę dla tradycyjnych wzorów. Kreacje w tej stylistyce łączą w sobie tradycję z nowoczesnością i są idealnym wyborem dla przyszłych Par Młodych, które pragną klasycznego stylu w awangardowym wydaniu.

dwukolorowe obrączki