<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

ALL YOU NEED IS LOVE -30% na pierścionki zaręczynowe z kodem: WALENTYNKI

Salon Goldenmark Bydgoszcz

Jubiler Bydgoszcz

Salon Goldenmark Bydgoszcz

Focha 24, 85-070 Bydgoszcz

Chcesz zapoznać się z pierścionkami zaręczynowymi oraz obrączkami ślubnymi Auroria w salonie jubilerskim przed ich zakupem? Teraz możesz to zrobić w Salonie Goldenmark Bydgoszcz. Zamów biżuterię online, a jako formę dostawy wybierz odbiór osobisty w Salonie w Bydgoszczy. Dokładnie zapoznaj się z zamówioną biżuterią i dokonaj płatności, jeśli będziesz zadowolony. Doradcy Goldenmark rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące brylantów lub próby złota oraz pomogą w dokładnym określeniu rozmiaru palca. Salon w Bydgoszczy umożliwia Ci rónież zapoznanie się z pierścionkami zaręczynowymi linii Miracle. Dzięki temu możesz wybrać odpowiedni pierścionek oglądając naszą ofertę na żywo.

Salon Goldenmark Bydgoszcz daje Ci możliwość:

  • Zapoznania się z ofertą pierścionków zaręczynowych linii Miracle i złożenia zamówienie
  • Odbioru osobistego zamówienia złożonego przez sklep internetowy
  • Zmierzenie palca lub pierścionka w celu określenia rozmiaru
  • Zgłoszenie korekty rozmiaru
  • Zgłoszenie zwrotu pierścionka

Lokalizacja salonu

Salon partnerski Bydgoszcz

Salon Goldenmark w Bydgoszczy znajduje się w centrum miasta przy ulicy Marszałka Focha, niedaleko której płynie rzeka Brda. W okolicy znajduje się Plac Teatralny oraz Opera Nova. Dojazd do oddziału możliwy jest zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

Adres:

Salon Goldenmark Bydgoszcz

Focha 24, 85-070 Bydgoszcz,

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 09:00 - 17:00