<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-30% na pierścionki zaręczynowe i obrączki z kodem: DAISY

Salon Goldenmark Gorzów Wlkp.

Jubiler Gorzów Wlkp.

Salon Goldenmark Gorzów Wlkp.

ul. Chrobrego 37-38, 66-400 Gorzów Wlkp.

Poszukujesz salonu jubilerskiego w Gorzowie Wielkopolskim gdzie mógłbyś zobaczyć na żywo pierścionki zaręczynowe lub obrączki ślubne Auroria przed podjęciem decyzji o zakupie? Salon Goldenmark Gorzów Wlkp. to miejsce, które Ci to umożliwia. Dokonaj zakupu biżuterii na stronie auroria.pl i wybierz odbiór osobisty w salonie w Gorzowie Wlkp. Dzięki temu będziesz posiadał możliwość płatności dopiero po zapoznaniu się z kupowaną biżuterią Auroria. Dodatkowo doradcy Goldenmark odpowiedzą na Twoje pytania oraz pomogą dobrać odpowiedni rozmiar wykorzystując do tego odpowiednie przyrządy miernicze. W salonie Goldenmark w Gorzowie Wielkopolskim dostępna jest także pokazowa biżuteria Auroria z linii Miracle.

Salon Goldenmark Gorzów Wlkp. daje Ci możliwość:

  • Zapoznania się z ofertą pierścionków zaręczynowych linii Miracle i złożenia zamówienie
  • Odbioru osobistego zamówienia złożonego przez sklep internetowy
  • Zmierzenie palca lub pierścionka w celu określenia rozmiaru
  • Zgłoszenie korekty rozmiaru
  • Zgłoszenie zwrotu pierścionka

Lokalizacja salonu

Salon partnerski Gorzów Wlkp.

Salon w Gorzowie Wielkopolskim znajduje się w centrum miasta, otoczony z jednej strony Parkiem Wiosny Ludów, a z drugiej rzeką Wartą. Do oddziału można dostać się zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem - nie ma jednak możliwości zaparkowania w bliskiej odległości od punktu.

Adres:

Salon Goldenmark Gorzów Wlkp.

ul. Chrobrego 37-38, 66-400 Gorzów Wlkp.,

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 09:00 - 17:00