<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-30% na pierścionki zaręczynowe i obrączki z kodem: DAISY

Salon Goldenmark Katowice

Jubiler Katowice

Salon Goldenmark Katowice

Młyńska 17, 40-098 Katowice

Szukasz salonu jubilerskiego w Katowicach gdzie można zapoznać się z pierścionkami zaręczynowymi lub obrączkami ślubnymi Auroria przed ich zakupem? Salon Goldenmark Katowice to odpowiedź na Twoje potrzeby. Kup biżuterię na stronie Auroria.pl i wybierz odbiór osobisty w salonie w Katowicach. Zanim dokonasz płatności możesz dokładnie obejrzeć pierścionek lub obrączki, a doradcy Goldenmark odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące brylantów. Pracownicy salonu w Katowicach służą również pomocą w dokładnym określeniu rozmiaru palca. Goldenmark Katowice to również miejsce, gdzie można zobaczyć pierścionki z brylantami Auroria linii Miracle.

Salon Goldenmark Katowice daje Ci możliwość:

  • Zapoznania się z ofertą pierścionków zaręczynowych linii Miracle i złożenia zamówienie
  • Odbioru osobistego zamówienia złożonego przez sklep internetowy
  • Zmierzenie palca lub pierścionka w celu określenia rozmiaru
  • Zgłoszenie korekty rozmiaru
  • Zgłoszenie zwrotu pierścionka

Lokalizacja salonu

Salon partnerski Katowice

Oddział Goldenmark w Katowicach mieści się w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie Galerii Katowickiej oraz dworca kolejowego. Z tego powodu dojazd do sklepu zarówno samochodem jak i komunikacją miejską nie powinien stanowić żadnego kłopotu.

Adres:

Salon Goldenmark Katowice

Młyńska 17, 40-098 Katowice,

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 09:00 - 17:00, Sb: 10:00 - 14:00