<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

ALL YOU NEED IS LOVE -30% na pierścionki zaręczynowe z kodem: WALENTYNKI

Salon Goldenmark Kraków

Jubiler Kraków

Salon Goldenmark Kraków

Radziwiłłowska 33, 31-026 Kraków

Chcesz zobaczyć produkty Auroria przez zakupem? Jeśli mieszkasz w Krakowie lub okolicach, to od teraz możesz odebrać i opłacić zamówione pierścionka zaręczynowego lub obrączek ślubnych w salonie stacjonarnym Goldenmark Kraków. Wykwalifikowani specjaliści odpowiedzą na każde Twoje pytanie dotyczące biżuterii lub brylantów. W salonie Goldenmark Kraków można również dokładnie zmierzyć rozmiar palca, co szczególnie ważne jest w przypadku zakupu pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych. Salon partnerski w Krakowie to także miejsce, gdzie zapoznać się można z niesamowitą kolekcją pierścionków z brylantami Auroria linii Miracle.

Salon Goldenmark Kraków daje Ci możliwość:

  • Zapoznania się z ofertą pierścionków zaręczynowych linii Miracle i złożenia zamówienie
  • Odbioru osobistego zamówienia złożonego przez sklep internetowy
  • Zmierzenie palca lub pierścionka w celu określenia rozmiaru
  • Zgłoszenie korekty rozmiaru
  • Zgłoszenie zwrotu pierścionka

Lokalizacja salonu

Salon partnerski Kraków

Oddział Goldenmark w stolicy Małopolski zlokalizowany jest na ulicy Radziwiłłowskiej, w dzielnicy Wesoła Zachód. Sąsiaduje ona ze Starym Miastem i z ważniejszymi atrakcjami turystycznymi, jakie ma do zaoferowania Kraków. W pobliżu oddziału znajduje się także dworzec kolejowy. Samochód można zaparkować za opłatą wzdłuż ulicy.

Adres:

Salon Goldenmark Kraków

Radziwiłłowska 33, 31-026 Kraków,

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 09:00 - 17:00