<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-30% na pierścionki zaręczynowe i obrączki z kodem: DAISY

Salon Goldenmark Łódź

Jubiler Łódź

Salon Goldenmark Łódź

Piotrkowska 126, 90-062 Łódź

Salon Partnerski w Łodzi umożliwia Ci zapoznanie się z pierścionkami zaręczynowymi lub obrączkami ślubnymi Auroria przed ich zakupem. Zamów interesującą Cię biżuterię w sklepie internetowym, a jako miejsce odbioru wybierz salon Goldenmark Łódź. Przed dokonaniem płatności będziesz mógł zapoznać się na żywo z biżuterią i zapytać doradców o wszelkie szczegóły dotyczące jakości brylantów. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to salon Goldenmark Łódź służy również pomocą w dokładnym określeniu rozmiaru palca - wykorzystywane są do tego celu precyzyjne narzędzia jubilerskie. Dodatkowo w salonie w Łodzi znajdują się pierścionki z brylantami Auroria linii Miracle.

Salon Goldenmark Łódź daje Ci możliwość:

  • Zapoznania się z ofertą pierścionków zaręczynowych linii Miracle i złożenia zamówienie
  • Odbioru osobistego zamówienia złożonego przez sklep internetowy
  • Zmierzenie palca lub pierścionka w celu określenia rozmiaru
  • Zgłoszenie korekty rozmiaru
  • Zgłoszenie zwrotu pierścionka

Lokalizacja salonu

Salon partnerski Łódź

Oddział Goldenmark w Łodzi znajduje się na najbardziej znanej ulicy handlowej w tym mieście - Piotrkowskiej. W niedalekiej odległości od salonu znajduje się centrum handlowe, gdzie można zaparkować samochód - bezpośredni dojazd autem do punktu nie jest możliwy.

Adres:

Salon Goldenmark Łódź

Piotrkowska 126, 90-062 Łódź,

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 09:00 - 17:00