<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-30% na pierścionki zaręczynowe i obrączki z kodem: DAISY

Salon Goldenmark Olsztyn

Jubiler Olsztyn

Salon Goldenmark Olsztyn

Plac Jana Pawła II 4, 10-102 Olsztyn

Salon Partnerski w Olsztynie daje Ci możliwość dokładnego zapoznania się z biżuterią Auroria przed zakupem. Zamów interesujący Cię pierścionek zaręczynowy lub obrączki ślubne w sklepie internetowym, a jako miejsce odbioru wybierz salon Goldenmark Olsztyn. Przed dokonaniem płatności będziesz mógł zapoznać się na żywo z biżuterią i zapytać doradców o wszelkie szczegóły dotyczące jakości brylantów. W salonie posiadasz również możliwość zapoznania się ze wszystkimi pierścionkami linii Miracle i wybór odpowiedniego modelu na żywo. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to salon Goldenmark Łódź służy również pomocą w dokładnym określeniu rozmiaru palca - wykorzystywane są do tego celu precyzyjne narzędzia jubilerskie. W salonie partnerskim możesz równie dokonać zwrotu oraz rozpocząć prodcedurę korekty rozmiaru.

Salon Goldenmark Olsztyn daje Ci możliwość:

  • Zapoznania się z ofertą pierścionków zaręczynowych linii Miracle i złożenia zamówienie
  • Odbioru osobistego zamówienia złożonego przez sklep internetowy
  • Zmierzenie palca lub pierścionka w celu określenia rozmiaru
  • Zgłoszenie korekty rozmiaru
  • Zgłoszenie zwrotu pierścionka

Lokalizacja salonu

Salon partnerski Olsztyn

Oddział Goldenmark w Olsztynie znajduje się na placu Jana Pawła II, który z kolei zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic 11 listopada i Wyzwolenia. W niedalekim sąsiedztwie salonu znajduje się Urząd Miasta. Najlepiej dojechać do salonu komunikacją miejską, chociaż w okolicy dostępne są także parkingi dla samochodów.

Adres:

Salon Goldenmark Olsztyn

Plac Jana Pawła II 4, 10-102 Olsztyn,

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 09:00 - 17:00