<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-30% na wszystko z kodem: FLAME, -35% na wybrane kolorowe kamienie z kodem: GLOW

-30% na wszystko z kodem: FLAME
-35% na wybrane kolorowe kamienie z kodem: GLOW

Salon Auroria Poznań
Showroom

Salon Auroria w Poznaniu

W Poznaniu powstało wyjątkowe miejsce - salon jubilerski Auroria połączony z manufakturą biżuterii. Znajdziesz tu najwyższej jakości pierścionki zaręczynowe oraz obrączki ślubne.

Odwiedź nas

ul. Paderewskiego 8
61-770 Poznań
Pon - Pt 11:00 - 19:00
Sob 11:00 - 15:00
Salon Auroria Poznań

Pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne

W salonie jubilerskim Auroria w Poznaniu możesz zapoznać się z szeroką ofertą złotych pierścionków zaręczynowych z diamentem oraz obrączek ślubnych. Wszystkie modele dostępne są na miejscu, abyś mógł dokonać jak najlepszego wyboru porównując ze sobą parametry i wygląd konkretnej biżuterii.

Salon Auroria Poznań

Unikalne doświadczenie

Chcemy, aby moment wyboru biżuterii zaręczynowej i ślubnej był dla Was niezapomnianym doświadczeniem. Unikatowy design wnętrza, piękna ekspozycja biżuterii, strefa edukacji oraz komfortowe miejsce, gdzie przy filiżance kawy możecie zapoznać się z naszą ofertą - to wszystko, aby wizyta w salonie Auroria była dla Was czystą przyjemnością.

Jak wygląda wizyta w salonie?

Doradca zaprosi Was do strefy edukacji, gdzie krótko wytłumaczy na co należy zwrócić uwagę przy wyborze biżuterii. Następnie zapyta o Wasze preferencje i zaprezentuje odpowiednie produkty Auroria w strefie z piękną ekspozycją a także odpowie na pytania i pomoże w podjęciu decyzji. Jeśli biżuteria Auroria skradnie Wasze serca to doradca złoży zamówienie na wybraną przez Was biżuterię.

Salon Auroria Poznań

Salon jubilerski daje Ci możliwość

 • Obejrzenia pierścionków zaręczynowych Auroria
 • Przymierzenia i dopasowania obrączek ślubnych Auroria
 • Złożenia zamówienia na pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne
 • Odbioru osobistego zamówienia złożonego przez sklep internetowy
 • Zmierzenia palca lub pierścionka w celu określenia rozmiaru
 • Zgłoszenia korekty rozmiaru biżuterii Auroria
 • Zgłoszenia zwrotu pierścionka
 • Zobaczenia z bliska pracy naszych złotników
Salon Auroria Poznań

Wnętrze salonu

Wiemy, jak ważne wybory stoją przed naszymi klientami, dlatego wnętrze salonu zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić jak najbardziej komfortowe doświadczenie i wybór pierścionka zaręczynowego lub obrączek. Nasza filozofia opiera się na byciu wsparciem w każdym momencie wyboru biżuterii, dlatego przykładamy wielką wagę do obsługi na najwyższym poziomie.

Dodatkowo, salon Auroria został zaprojektowany w sposób, by każdego klienta przeprowadzić przez proces świadomego wyboru biżuterii zaręczynowej i ślubnej. Rozmowa z doradcą rozpoczyna się w strefie edukacji. Po przejściu do strefy ekspozycji klient może zapoznać się z designem naszych pierścionków i obrączek, aby doprecyzować kierunek poszukiwań tej jedynej biżuterii. Następnie na wygodnej sofie, przy filiżance kawy, klient będzie mógł wybrać i przymierzyć wybrane modele oraz określić ich parametry.

Salon Auroria Poznań

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi:

 1. Czy w salonie w Poznaniu można kupić pierścionki zaręczynowe i obrączki od ręki? W salonie Auroria można zapoznać się z pełną ofertą pierścionków zaręczynowych i obrączek oraz złożyć zamówienie, które dla większości modeli pierścionków będzie do odbioru już następnego dnia roboczego. Jest to możliwe, ponieważ integralną częścią salonu jest pracownia złotnicza, gdzie nasi złotnicy na bieżąco realizują zamówienia klientów. W przypadku obrączek czas realizacji wynosi 16 dni.
 2. Zamówiłem pierścionek na stronie auroria.pl z odbiorem osobistym - czy przed zapłatą mogę go zobaczyć? Tak, możesz zamówić interesującą Cię biżuterię online z odbiorem osobisty wskazując salon w Poznaniu. Przed dokonaniem płatności będziesz mógł dokładnie zapoznać się na żywo z pierścionkiem wykonanym specjalnie dla Ciebie.
 3. Czy w salonie Auroria w Poznaniu mogę dokonać korekty pierścionka zakupionego w sklepie internetowym? Tak, w salonie możemy przyjąć do korekty rozmiaru pierścionek zakupiony w sklepie internetowym Auroria.pl. Wystarczy mieć ze sobą numer zamówienia internetowego. Korekta jest realizowana w terminie do 14 dni.
Adres salonu

Jak dojechać?

Salon Auroria znajduje się w samym centrum Poznania, w sąsiedztwie Starego Rynku. W bliskiej odległości umiejscowione są przystanki wielu linii tramwajowych i autobusowych.

Najbliższy parking publiczny znajduje się pod Placem Wolności. Wzdłuż uliczek Starego Rynku dostępne są również miejsca parkingowe w strefie parkowania SPP Śródmiejska Poznań.

Salon Auroria w Poznaniu

ul. Paderewskiego 8

61-770 Poznań

tel. +48 504 577 559

Godziny otwarcia

Pon - Pt 11:00 - 19:00

Sob 11:00 - 15:00