<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-30% na pierścionki zaręczynowe i obrączki z kodem: DAISY

Salon Goldenmark Rzeszów

Jubiler Rzeszów

Salon Goldenmark Rzeszów

Aleja Łukasza Cieplińskiego 3, 35-010 Rzeszów

Szukasz salonu jubilerskiego w Rzeszowie? Chcesz zapoznać się z pierścionkami zaręczynowymi lub obrączkami ślubnymi Auroria przed ich zakupem? Salon Goldenmark Rzeszów to miejsce dla Ciebie. Kup interesującą Cię biżuterię w sklepie internetowym z odbiorem osobistym w salonie w Rzeszowie. Przed dokonaniem płatności będziesz mógł dokładnie zapoznać się z zakupem, a wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące brylantów. Pracownicy Goldenmark służą również pomocą w dokładnym określeniu rozmiaru palca. Salon w Rzeszowie umożliwia Ci także zapoznanie się z na żywo z biżuterią linii Miracle.

Salon Goldenmark Rzeszów daje Ci możliwość:

  • Zapoznania się z ofertą pierścionków zaręczynowych linii Miracle i złożenia zamówienie
  • Odbioru osobistego zamówienia złożonego przez sklep internetowy
  • Zmierzenie palca lub pierścionka w celu określenia rozmiaru
  • Zgłoszenie korekty rozmiaru
  • Zgłoszenie zwrotu pierścionka

Lokalizacja salonu

Salon partnerski Rzeszów

Oddział firmy Goldenmark w Rzeszowie zlokalizowany jest w Śródmieściu. W bliskim sąsiedztwie salonu znajduje się dworzec główny, Galeria Rzeszów i charakterystyczny Pomnik Czynu Rewolucyjnego. Klienci korzystający z komunikacji miejskiej mogą skorzystać z pobliskich przystanków autobusowych, a kierowcy samochodów - z parkingu znajdującego się w galerii handlowej.

Adres:

Salon Goldenmark Rzeszów

Aleja Łukasza Cieplińskiego 3, 35-010 Rzeszów,

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 09:00 - 17:00