<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-30% na pierścionki zaręczynowe i obrączki z kodem: DAISY

Salon Goldenmark Szczecin

Jubiler Szczecin

Salon Goldenmark Szczecin

Pl. Żołnierza Polskiego 1-1a, 70-551 Szczecin

Jeśli preferujesz odebrać osobiście biżuterię zamówioną na stronie Auroria w salonie jubilerskim, możesz skorzystać z usług salonu partnerskiego w Szczecinie. Przed sfinalizowaniem zakupu można w obecności pracownika dokładnie sprawdzić zamówiony produkt, dokładnie się z nim zapoznać i wtedy dokonać płantości. Specjaliści w salonie Goldenmark w Szczecinie udzielą też informacji na temat parametrów brylantu, a także pomogą w określeniu właściwego rozmiaru pierścionka w przypadku jego korekty. Salon w Szczecinie to również miejsce, gdzie możesz zobaczyć pierścionki z brylantami Auroria linii Miracle.

Salon Goldenmark Szczecin daje Ci możliwość:

  • Zapoznania się z ofertą pierścionków zaręczynowych linii Miracle i złożenia zamówienie
  • Odbioru osobistego zamówienia złożonego przez sklep internetowy
  • Zmierzenie palca lub pierścionka w celu określenia rozmiaru
  • Zgłoszenie korekty rozmiaru
  • Zgłoszenie zwrotu pierścionka

Lokalizacja salonu

Salon partnerski Szczecin

Salon Goldenmark w Szczecinie zlokalizowany jest na skraju Centrum i Starego Miasta, przy skrzyżowaniu ulic Plac Żołnierza Polskiego i alei Niepodległości. Blisko punktu znajduje się Galeria Kaskada - można tam z powodzeniem zaparkować samochód. Dojazd do lokalu możliwy jest też komunikacją miejską.

Adres:

Salon Goldenmark Szczecin

Pl. Żołnierza Polskiego 1-1a, 70-551 Szczecin,

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 09:00 - 17:00