<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

ALL YOU NEED IS LOVE -30% na pierścionki zaręczynowe z kodem: WALENTYNKI

Salon Goldenmark Warszawa

Jubiler Warszawa

Salon Goldenmark Warszawa

Plac Konstytucji 6, 00-550 Warszawa

Od teraz możesz zobaczyć na żywo pierścionki oraz obrączki Auroria dzięki partnerstwu z salonem Goldenmark Warszawa. Zamawiając biżuterię w sklepie internetowym wybierz odbiór osobisty w salonie Goldenmark w Warszawie - przed opłaceniem zamówienia będziesz mógł dokładnie obejrzeć biżuterię i zasięgnąć fachowej porady wykwalifikowanych pracowników. Odpowiedzą oni na każde pytanie dotyczące złota lub brylantów, a w razie potrzeby pomogą w dokładnym zmierzeniu rozmiaru palca. Odwiedzając salon Goldenmark w Warszawie, możesz zapoznać się z biżuterią Auroria z linii Miracle.

Salon Goldenmark Warszawa daje Ci możliwość:

  • Zapoznania się z ofertą pierścionków zaręczynowych linii Miracle i złożenia zamówienie
  • Odbioru osobistego zamówienia złożonego przez sklep internetowy
  • Zmierzenie palca lub pierścionka w celu określenia rozmiaru
  • Zgłoszenie korekty rozmiaru
  • Zgłoszenie zwrotu pierścionka

Lokalizacja salonu

Salon partnerski Warszawa

Salon Goldenmark w stolicy mieści się na Placu Konstytucji, w eleganckiej dzielnicy Śródmieście Południe. Z uwagi na położenie, dojazd komunikacją miejską nie stanowi większego problemu - dotrzeć tutaj można zarówno autobusem jak i korzystając z metra. Samochód zaparkować można całkiem niedaleko na płatnym miejscu postojowym.

Adres:

Salon Goldenmark Warszawa

Plac Konstytucji 6, 00-550 Warszawa,

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 09:00 - 18:00