<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-30% na pierścionki zaręczynowe i obrączki z kodem: DAISY

Salon Goldenmark Wrocław

Jubiler Wrocław

Salon Goldenmark Wrocław

Krawiecka 1B, 50-148 Wrocław

Jeśli poszukujesz miejsca we Wrocławiu, gdzie można zapoznać się z pierścionkami zaręczynowymi i obrączkami ślubnymi Auroria przed ich zakupem to Salon Goldenmark Wrocław jest doskonałym wyborem. Dokonaj zamówienia w sklepie online z odbiorem osobistym we Wrocławiu, a przed dokonaniem płatności będziesz mógł dokładnie zapoznać się z biżuterią na żywo. Specjaliści Goldenmark odpowiedzą na pytania dotyczące brylantów, a w razie potrzeby pomogą w określeniu rozmiaru palca. W salonie partnerskim we Wrocławiu znaleźć też można pierścionki z brylantami Auroria linii Miracle.

Salon Goldenmark Wrocław daje Ci możliwość:

  • Zapoznania się z ofertą pierścionków zaręczynowych linii Miracle i złożenia zamówienie
  • Odbioru osobistego zamówienia złożonego przez sklep internetowy
  • Zmierzenie palca lub pierścionka w celu określenia rozmiaru
  • Zgłoszenie korekty rozmiaru
  • Zgłoszenie zwrotu pierścionka

Lokalizacja salonu

Salon partnerski Wrocław

Oddział Goldenmark we Wrocławiu znaleźć można w dzielnicy Stare Miasto, w pobliżu dużego skrzyżowania dróg Oławska i Skargi. W pobliżu znajduje się Galeria Dominikańska, gdzie pozostawić można samochód. W pobliżu znajdują się także przystanki komunikacji miejskiej, więc dojazd do salonu nie stanowi większego problemu.

Adres:

Salon Goldenmark Wrocław

Krawiecka 1B, 50-148 Wrocław,

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 09:00 - 19:00, Sb: 10:00 - 16:00