<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-25% na wszystko z kodem: SOFT

-25% na wszystko z kodem: SOFT

Trendy w biżuterii 2023. Sprawdź najnowsze modele biżuterii ślubnej.
Trendy ślubne
Polecane produkty

Trendy w biżuterii 2023. Sprawdź najnowsze modele biżuterii ślubnej.

Olga Malar
Olga Malar ● 3.03.2023Aktualizacja artykułu: 27.07.2023

Każdy wie, że nawet najpiękniejsza stylizacja potrzebuje dopełnienia w formie biżuterii, a przede wszystkim suknia ślubna. Panna Młoda staje więc przed ważnym pytaniem – jaka biżuteria jest teraz modna? W tym artykule odpowiemy na to pytanie oraz podpowiemy, jak wybrać modne obrączki.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie są trendy biżuteryjne w 2023 roku?

  • Jakie biżuteria jest aktualnie modna?

  • Jakie będą najmodniejsze obrączki w tym sezonie?

  • Jak wykorzystać możliwość samodzielnej personalizacji Waszych obrączek?

Biżuteria ślubna na topie – na jakie wzory postawić w roku 2023 

 

Są takie kształty i modele biżuterii ślubnej, które mimo upływu czasu nie wychodzą z mody – mowa o okrągłych kolczykach, lepiej znanych jako koła. Jeżeli jesteś fanką prostych form, a od swojej biżuterii oczekujesz ponadczasowego charakteru, to ten trend jest wprost idealny dla Ciebie. Obok prostych kształtów w tym roku projektanci namawiają nas na odważne dodatki jak kolczyki czy naszyjniki z motywem realistycznych kwiatów. To trend, który łączy w sobie delikatność i ponadczasowość, a przy tym będzie oryginalnym urozmaiceniem prostej sukni ślubnej. Jeżeli jednak nie jesteś fanką minimalizmu i lubisz się wyróżniać, również odnajdziesz się w tegorocznych trendach. Im większe ozdoby, tym lepiej – powraca moda na biżuterię w stylu retro. Możesz śmiało postawić na duże kamienie otoczone mniejszymi czy masywne sygnety. 

Trendy ślubne 2023

Trendy biżuteryjne tego sezonu – na co powinna zdecydować się Panna Młoda?

Biżuteria ślubna powinna przyciągać wzrok. W tym roku tym, co najbardziej zwraca naszą uwagę są brylanty i diamenty, które nie wychodzą nigdy z mody. Wiszące kolczyki z diamentami idealnie wpasują się w ten trend. Dodadzą lekkości i kobiecości, a w czasie ruchu przyciągną spojrzenie. Jeżeli zdecydowałaś się na romantyczną sukienkę ślubną, idealnym dopełnieniem kreacji będzie perłowa biżuteria. To kolejny tegoroczny trend, który wielu Pannom Młodym przypadnie do gustu. Ten ponadczasowy dodatek idealnie podkreślający naturalne piękno. Biżuteria na topie w roku 2023 to nie tylko proste i romantyczne formy, ale również odrobina szaleństwa. Zwłaszcza w kwestii koloru obrączek. W tegorocznych kolekcjach jubilerzy żółte złoto łączą z białym oraz różowym. Biżuteria w łączonych kolorach to zarazem subtelny, jak i oryginalny pomysł. Dużą popularnością będą cieszyły się obrączki na ślub w odcieniu różowego złota. To idealna propozycja dla tych z Was, którzy szukają biżuterii w delikatnym i ciepłym odcieniu.

Biżuteria ślubna 2023

Najmodniejsze obrączki roku 2023 – modne obrączki czy biżuteria na zamówienie? 

Narzeczeni odchodzą od prostych form obrączek, na rzecz wzorów, które oddają ich charakter i styl. W tym roku prostą obrączkę zdobić będą subtelne diamentowe wzory. Kamienie szlachetne na obrączce idealnie zgrają się z Twoim pierścionkiem zaręczynowym. Moda na indywidualizm to trend w biżuterii na 2023 rok. Narzeczeni mogą pozwolić sobie na odejście od klasycznych kompletów obrączek i zdecydować się na personalizację. Wasze obrączki mogą różnić się grubością, kształtem, a nawet odcieniem. Jeżeli trudno jest wam wspólnie wybrać idealny wzór, możecie zdecydować się na dwie różne. Pracownia jubilerska Auroria wychodzi naprzeciw temu trendowi, oferując biżuterię na zamówienie. Pracownicy troszczą się o to, aby wasze obrączki były dla Was czymś więcej niż tylko biżuteria, pozwalając Wam włożyć w to serce. Młode pary chcąc, aby ich obrączki stały się niepowtarzalne, a przez to jeszcze bardziej osobiste decydują się na umieszczenie na nich grawerów. Oprócz standardowych propozycji jak data ślubu czy imię małżonka, narzeczeni decydują się na alternatywne napisy jak miłosne sentencje, symbole czy współrzędne geograficzne lub nawet dwa różne napisy, które dopiero razem tworzą całość. Wam również marzą się właśnie takie wyjątkowe obrączki?