<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://ct.pinterest.com/v3/?event=init&tid=2612497267174&noscript=1" />

-25% na wszystko z kodem: SOFT

-25% na wszystko z kodem: SOFT

Tanie i piękne pierścionki do 1000 złotych
Polecane produkty

Tanie i piękne pierścionki do 1000 złotych

Olga Malar
Olga Malar ● 17.05.2021Aktualizacja artykułu: 4.08.2023

Cena pierścionka zaręczynowego zależy przede wszystkim od kamienia szlachetnego, który został w nim osadzony. Jeśli zatem zdecydujemy się na diament o niewielkiej masie i standardowych parametrach, to możemy pozwolić sobie na zakup pierścionka w cenie do 1000 zł. Oto kilka wybranych propozycji.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaki pierścionek do 1000 zł wybrać?
  • Czy można kupić tani pierścionek zaręczynowy?
  • Co wpływa na cenę pierścionków zaręczynowych?

Wybierając idealny pierścionek zaręczynowy, często zwracamy uwagę nie tylko na jego wygląd, ale także na cenę. Decydując się na pierścionek z kamieniem szlachetnym, takim jak diament, zwykle obawiamy się, że jego cena może zdecydowanie przerosnąć możliwości naszego budżetu. Nie jest to do końca prawda! W ofercie sklepu Auroria możemy bowiem kupić pierścionek z naturalnym diamentem w cenie do 1000 zł.

Niedrogie pierścionki zaręczynowe

Wbrew pozorom, w kwocie do 1000 złotych znaleźć można wiele ciekawych modeli pierścionków z diamentem. W tej cenie dostępny jest na przykład oryginalny pierścionek zaręczynowy Full Moon z kamieniem 0,10 ct. Jego wielkość sprawia, że z jednej strony nie “znika” on w oprawie, a z drugiej nadal potrafi zachwycić swoim blaskiem. Model Full Moon jest dostępny w oprawie ze złota żółtego oraz białego. Dodatkowo w przypadku wersji ze złota żółtego, możemy zdecydować się na dodatkowe rodowanie.

Inną ciekawą propozycją jest model Twisted Vine - tym razem z kamieniem 0,09 ct. Ciekawa forma pierścionka z pewnością zachwyci niejedną wybrankę serca. Przeplatająca się obrączka nadaje temu pierścionkowi nie tylko oryginalnego charakteru, ale także wyjątkowej lekkości. Twisted Vine dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych - ze złota żółtego, białego oraz różowego.


Jeśli zależy nam na klasycznym pierścionku zaręczynowym, to w kwocie do 1000 zł również można znaleźć piękne modele. Jeden z nich to absolutny hit - model Classic Four z kamieniem 0,07 ct. Niewielki, centralnie osadzony kamień stanowi doskonałe dopełnienie tego tradycyjnego pierścionka zaręczynowego.

Inną ciekawą propozycją jest Snowflake - również z kamieniem 0,07 ct. Lekka, profilowana obrączka i korona z kamieniem składająca się z sześciu łap.

Ostatnią z klasycznych propozycji może być także pierścionek Spring Rose. Mimo tradycyjnych, czterech łap trzymających kamień, konstrukcja pierścionka zachwyca swoją oryginalnością, co stanowi ciekawe połączenie klasyki z nowoczesnością.

Wymienione modele dostępne są w kolorach żółtym, białym lub różowym.